Hubneme s keto dietou

Posted on 15. 9. 2019Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hubneme s keto dietou

Tohle je v zásadě opravdu jednoduché. Stačí se držet plánu, který je sestaven do tří různých kategorií. Určitě je dobré se v tomhle směru rozhodnout správně. Vybrat si dobře firmu je velmi složité, a to ještě k tomu, když je jimi trh přehlcen, to je bez pochyb. Určitě si musíte zvolit správně nás. V první fázi se budeme snažit co nejvíce zredukovat tukové tkáně. Tahle fáze je ze všech tří fází ta nejpřísnější, takže to bude chtít opravdu velkou dávku důvěry a odhodlání, ale věříme, že všechno zvládneme společně.

avokádo

Hlavně se budete zbavovat viscerálního tuku, který je velmi rizikový. Tahle dieta je vhodná jak pro ženy, tak také i pro muže. Určitě si zvolte pečlivě a vybírejte pořádně. Zvolit si volbu pro lepší a komfortnější život je určitě důležité. Vybírejte a uvidíte, jak tohle všechno bude dobře fungovat. Díky keto dietě poznáte, jaké to je, když se cítíte lehcí, plní energie, bez hladovění, bez chutí a slané nebo třeba na sladké. Tohle všechno je podchycené a je to sestavené tak, aby to bylo dobré.

cuketa

Další fáze

Další fáze – tedy druhá fáze zahrnuje potupné začleňování dalších potravin, které budou v tomhle na programu. Stále udržujeme ketózu, která probíhá a spaluje tuky. Pokud byste to utnuli v téhle fázi, hned po té první, tak by se mohlo stát, že by došlo k jojo efektu, a to jistě nikdo snad ani nechce, tohle je jasné. Jojo efekt nastane z toho důvodu, že buňky začnou hromadně hodně produkovat inzulín, a to povede k rychlému nárůstu váhy. Je to snadné. Jedete podle seznamu, ve kterém jsou povolené potraviny. Některé jsou omezené na kus denně, některé jsou povolené ve velkém množství, to je vše jen na vás.
Váš osud je ve vašich rukou. Nikdo za vás ani kilo nezhubne, pokud s tím nebudete srozumění, že chcete zhubnout. Je to hodně ve vaší hlavě, to je třeba si vždy v těchto věcech uvědomit.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hubneme s keto dietou